Til Menu  

Kampe U16-1, 1. division

Med forbehold for ændringer.​

  • 01. oktober
    Kl. 16:35
    AGF-Viby-Stavtrup - Randers HK U16
    Viby Hallen
  • 05. oktober
    Kl. 18:30
    Randers HK U16 - Skanderborg
    Tirsdalens Skole
  • 26. oktober
    Kl. 19:15
    Team Favrskov - Randers HK U16
    Søften Kultur- og Idrætscenter
  • 29. oktober
    Kl. 15:45
    Randers HK U16 - HEI/VRI
    Arena Randers, 3
  • 06. november
    Kl. 19:30
    Viborg HK - Randers HK U16
    HEE Hallen, Hald Ege Efterskole
  • 12. november
    Kl. 13:00
    Randers HK U16 - Viborg HK
    Arena Randers, 3
  • 15. november
    Kl. 17:45
    Skanderborg - Randers HK U16
    Fælledhallen
  • 26. november
    Kl. 13:00
    Randers HK U16 - AGF-Viby-Stavtrup
    Arena Randers, 3
  • 02. december
    Kl. 13:00
    Randers HK U16 - Team Favrskov
    Tirsdalens Skole
  • 10. december
    Kl. 11:40
    HEI/VRI - Randers HK U16
    Bellevuehallerne

Kampe U16-2, 2. division

Med forbehold for ændringer.

  • 10. oktober
    Kl. 20:30
    Randers HK U16 - Vivild
    Arena Randers,1
  • 24. oktober
    Kl. 19:45
    Ikast Håndbold - Randers HK U16
    Sportscenter Ikast
  • 26. oktober
    Kl. 19:15
    Viborg HK - Randers HK U16
    HEE Hallen, Hald Ege Efterskole
  • 02. november
    Kl. 20:40
    Randers HK U16 - Stjær BK
    Arena Randers, 3
  • 05. november
    Kl. 11:15
    Hammel - Randers HK U16
    Hammel Idrætscenter
  • 12. november
    Kl. 14:45
    Randers HK U16 - Hammel
    Arena Randers, 3
  • 19. november
    Kl. 18:30
    Vivild - Randers HK U16
    Vivild Idrætsefterskole
  • 26. november
    Kl. 14:15
    Randers HK U16 - Viborg HK
    Arena Randers, 3
  • 02. december
    Kl. 14:15
    Randers HK U16 - Ikast Håndbold
    Arena Randers, 3
  • 07. december
    Kl. 19:35
    Stjær - Randers HK U16
    Stjærhallen

Kampe U18, liga

Med forbehold for ændringer.

  • 07. oktober
    Kl. 12:00
    Randers HK U18 - Horsens
    Tirsdalens Skole
  • 22. oktober
    Kl. 15:30
    DUH Esbjerg - Randers HK U18
    Dokken
  • 26. oktober
    Kl. 20:00
    Silkeborg-Voel - Randers HK U18
    Voel-Hallen
  • 29. oktober
    Kl. 17:00
    Randers HK U18 - Skanderborg
    Arena Randers, 3
  • 05. november
    Kl. 13:00
    Randers HK U18 - Fredericia HK 1990
    Hornbækhallen
  • 12. november
    Kl. 14:15
    Fredericia HK 1990 - Randers HK U18
    Bredstrup-Pjedstedhallen
  • 23. november
    Kl. 19:50
    Horsens HK - Randers HK U18
    Dagnæs Hallen
  • 26. november
    Kl. 15:30
    Randers HK U18 - Silkeborg-Voel
    Arena Randers, 3
  • 02. november
    Kl. 11:45
    Randers HK U18 - DUH, Esbjerg
    Tirsdalens Skole
  • 08. december
    Kl. 19:00
    Skanderborg - Randers HK U18
    Fælledhallen